ÜCRETSİZ TEKLİF AL

HSA SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ

HSA Temelleri 2003 yılında atıldı.

HSA olarak, uluslararası kalite ve standartlar da tasarım, projelendirme, uygulama ve satış sonrası hizmetleri ile yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimizle katma değeri yüksek işler yapmaya devam etmekteyiz.
Su sağlığımız için en önemli etkenlerden bir tanesi. Damacanaların nereden geldiğini bilmiyor ve paramız ile sağlığımız ile oynadığımızı düşünüyorum. O Yüzden HSA arıtma'dan Uzamanın Önerdiği Cihazı Aldım Çok Memnunum.
Nuray Demir
HSA Müşteri

TEKNOLOJİSİ

İleri Seviye son teknoloji su artım cihazları.

KOLAY KURULUM

15-20 Dakikada sağlıklı su ile buluşun.

FAYDALARI

En sağlıklı su olması ve hazır suların masraf çoklugu

CANLI DESTEK

7/24 canlı destek hattından arayınız.
Tüm Ürümlerimiz

Su Arıtma Ürünlerimiz

Sistem Su Arıtma olarak 2003’den bugüne Su arıtma alanında ev tipi su arıtma, Sanayi tipi su arıtma ,Diyaliz saf su arıtma, Sterilizasyon saf su arıtmalarında iş deneyimimiz vardır.
Popüler Ürünler

En Popüler Ürünler

Gelişen teknoloji ve ekonomi, dünya nüfusunun artışı, endüstriyel ihtiyaçların artması sebebiyle her geçen gün suya ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için geçmişten günümüze üzerine çalışma yapılmış bir çok arıtım teknolojisi bulunmaktadır.
HSA SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanmalıyız?

Su, insanın en çok ihtiyaç duyduğu ana maddelerden biridir. 

Bu yüzden içilen suların temizliği ve kalitesi çok önemlidir. Önceden daha az görülen su arıtma cihazları artık çoğu evde ya da iş yerlerde sıkça kullanılmaktadır. Para karşılığında hazır su alımı yerine çeşme sularının da kullanılabilmesine imkan veren su arıtma cihazları giderek popülerleşmektedir.

Sıkça sorulan sorular

Aklınıza Takılan Sorular mı Var?

Sistem Su Arıtma olarak 2003’den bugüne Su arıtma alanında ev tipi su arıtma, Sanayi tipi su arıtma ,Diyaliz saf su arıtma, Sterilizasyon saf su arıtmalarında iş deneyimimiz vardır. Bu Deneyimlerden Yola Çıkarak Su Arıtma Sektöründe En Çok Sorulan Soruları Sizler İçin Yanıtladık

Su arıtma cihazları günümüzde birçok bireyin tercih ettiği ya da etmeyi düşündüğü ekipmanlar arasında yer almaktadır. Su arıtımının günümüzde neredeyse zorunlu hale gelmesi bu durumu tetikleyen bir durumdur. 

Su arıtma cihazı fiyatları marka, model ve özelliklere göre değişiklik gösterir. Genel olarak, kaliteli ve güvenilir bir su arıtma cihazı için fiyatlar 1500 TL ile 6000 TL arasında değişebilir. Farklı bütçelere ve ihtiyaçlara uygun seçenekler bulunmaktadır.

Su, insanın en çok ihtiyaç duyduğu ana maddelerden biridir. Bu yüzden içilen suların temizliği ve kalitesi çok önemlidir. Önceden daha az görülen su arıtma cihazları artık çoğu evde ya da iş yerlerde sıkça kullanılmaktadır. 

Su arıtma cihazları, mikro membranlar ve karbon filtreler kullanarak suyu mekanik ve kimyasal olarak temizler, zararlı maddeleri uzaklaştırır.

Su arıtma cihazı filtre değişimi, filtrenin tipine ve su kalitesine bağlı olarak değişir. Genellikle, karbon filtreler 6-12 ay, RO membran filtreleri ise 2-3 yılda bir değiştirilmelidir. Ancak, üretici talimatlarına ve su analizi sonuçlarına göre değişiklik gösterebilir. Düzenli filtre değişimi, cihazın performansını ve su kalitesini korumak için önemlidir.

Blog Yazıları

Sektörel Blog Yazıları